ZASADY UCZESTNICTWA MŁODZIEŻY
W PROGRAMIE COMENIUS

Regulamin wewnętrzny
  1. Program Comenius "LOOKINGAFTER THE PLANET LOCALLY" jest adresowany do uczniów gimnazjum.

2. Udział w tym programie jest dobrowolny.

3. Młodzież biorąca udział w programie jest zobowiązana do aktywnego uczestnictwa w akcjach i działaniach organizowanych i monitorowanych przez Koordynatora Programu oraz nauczycieli stanowiących Zespół Organizatorski Programu.

4. Uczniowie oceniani są za swoje zaangażowanie w realizację Programu w skali punktowej od 1-6.

5. Uczniowie, którzy uzyskają największą ilość punktów typowani są do wyjazdów zagranicznych zaplanowanych przez Koordynatora Programu.

6. W przypadku, gdy kilku uczniów uzyska tą samą ilość punktów, o jego wyjeździe decyduje dyrektor szkoły po konsultacjach z wychowawcą i zespołem uczącym w danej klasie.

7. Uczniowie mogą brać udział w wyjeździe zagranicznym tylko raz w trakcie trwania Programu (2 lata).

8. Przy wyborze uczestników wyjazdu pod uwagę będą brane również osiągnięcia uczniów w Konkursach Przedmiotowych z języka angielskiego, z języka niemieckiego, z biologii oraz ekologicznych.