FESTYN

14 czerwca odbył się już po raz kolejny szkolny festyn. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej - uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły oraz zaproszonych Gości, ten dzień należał do wyjątkowo udanych. Pogoda, atrakcje, aktywności, pyszne ciasta i kiełbaski, wspaniałe występy, koncert, mecze, zumba, licytacje... można by tak wymieniać bez końca. Ale to, co jest najważniejsze w takich przedsięwzięciach to to, że działamy razem nie tylko dla świetnej zabawy, ale przede wszystkim dla wspólnego celu. W tym roku naszym celem było stworzenie patio dla uczniów, czyli pięknego, bezpiecznego miejsca, w którym będą mogli spędzać nie tylko przerwy. Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu, udało nam się zebrać kwotę 24,500zł!!! Jesteście niezastąpieni!!! Szczególne podziękowania kierujemy dla naszej Rady Rodziców, która prężnie i odważnie działa dla naszego wspólnego dobra. Wielkim wzruszeniem jest dla nas pomoc rodziców naszych byłych uczniów, którzy cały czas nas wspierają i pomagają przy festynach.
Brawa dla całej społeczności SP32! Hip Hip Hurra!