Udział uczniów w międzyszkolnych
konkursach i olimpiadach
w których Internet jest elementem
zadań konkursowych lub ich rozwišzań



Rok szkolny 2006/2007


  • Ogólnopolski konkurs literacki          -  2 wyróżnienia

  • Ogólnopolski konkurs na basń          -  2 wyróżnienia

  • Ogólnopolski konkurs z języka
         angielskiego FOX                            -   I miejsce

  • Konkurs swiatowy Oxford Plus        -   laureat IV st.
                                                                 wyróż. III i IV st.

  • Ogólnopolski konkurs English
         High Flier                                         -   laureat

  • Ogólnopolski konkurs
         Eko-Planeta                                    -   II m w woj.

  • Międzynarodowy konkurs
         Pikowat                                          -   II miejsce

  • Ogólnopolska Olimpiada
         matematyczna Olimpus                    -   laureat,
                                                                    III miejsce

  • Międzynarodowy konkurs
         matematyczny Kangur                     -   laureat,
                                                                   II miejsce

  • Międzynarodowe Mistrzostwa
        w grach matematycznych
         i logicznych                                      -   finalista

  • Wojewódzki konkurs
         Nudna Matematyka                                                              -   IV miejsce
  • Wojewódzki konkurs
         Duety chemiczne                                                              -   VI miejsce

  • Olimpiada przedmiotowa
         z biologii                                           -   laureat

  • Olimpiada przedmiotowa
         z chemii                                            -   laureat

  • Rejonowy konkurs Piosenki
         Obcokrajowej                                 -   I miejsce
  • Miejski Konkurs Chemiczny
         Z Chemia za Pan Brat                      -   I miejsce

  • Rejonowy Konkurs Wiedzy
         Chemicznej                                      -   II miejsce

  • Miejski Konkurs
         Interdyscyplinarny Wielkie
         postacie Bytomia                               -   III miejsce

  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny
         Młody Chemik                                  -   I miejsce

  • Międzyszkolny konkurs gier
         kompuerowych
         Counter Strike                                   -  I i II miejsce,


    Rok szkolny 2007/2008


  • Wojewódzki konkurs dla kl. I
         Nudna matematyka                            -   I miejsce

  • Wojewódzki konkurs dla kl. II
         Nudna matematyka                           -   IV miejsce

  • Wojewódzki konkurs dla kl. II
         Młody chemik                                    -   I miejsce

  • Wojewódzki konkurs
         750 lat sw. Jacka                                -   III miejsce

  • Wojewódzki konkurs fotograficzny
         Najpiękniejsze okazy przyrodnicze
         w mojej miejscowosci                         -   I miejsce,
                                                       wyróżnienie

  • Ogólnopolski konkurs j. angielskiego
         EHF                                                  -   III miejsce

  • Międzynarodowy konkurs
         j. angielskiego OXFORD PLUS         - I   miejsce z wyróżnieniem, 6 ucz.

  • Międzyszkolny konkurs gier
         kompuerowych Counter Strike           -   II miejsce,
                                                                       IV miejsce,

         Fifa                                                     -  III miejsce


    Ważniejsze osišgnięcia sportowe
    Rok szkolny 2006/2007



  • Piłka nożna 6-osobowa                       -   Finał woj.
  • Tenis stołowy chłopców                      -   II miejsce
                                                                   na szczeblu rej.
  • Sztafetowe biegi przełajowe
         chłopców                                            -   II miejsce
                                                                   na szczeblu miej.
  • Piłka ręczna dziewczat                        -   III miejsce
                                                                   na szczeblu miej.
  • Siatkówka chłopców                          -   III miejsce
                                                                   na szczeblu miej.
  • Siatkówka dziewczat                          -   II miejsce
                                                                   na szczeblu miej.
  • Indywidualne zawody
         LA dziewczat                                    -   III miejsce
                                                                   na szczeblu miej.
  • Indywidualne zawody
         LA chłopców                                     -   III miejsce
                                                                   na szczeblu miej.