LISTY UCZNIÓW

im. 1 Pułku Strzelców Bytomskich dokonuje sekretariat szkoły w terminie od
9 marca 2020 r.
do 8 maja 2020 r.
w godzinach od 8:00 do 15:00.

W dniu 9 marca
zapraszamy
na Dzień Otwarty o 16:30.
W tym dniu wszelkich informacji na temat zapisu dzieci udziela sekretariat w godzinach od 8:00 do 18:00

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas I uczęszczają na dodatkowe zajęcia sportowe - gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, aerobic oraz na cykliczne spotkania z pedagogiem szkolnym pod haslem "Rozwijam swoje zmysły".
Uczniowie klas II mają dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i języka niemieckiego, a uczniowie klas III zajęcia szachowe i z siatkowki.

Dla nowych uczniow rowniez przygotujemy ciekawe zajęcia, oczekując Państwa propozycji w celu zaspokojenia potrzeb Państwa dzieci.
Zapisu dziecka do szkoły dokonuje pracownik szkoły na podstawie dowodu osobistego lub innego dowodu tożsamośći rodziców/prawnych opiekunów dziecka i złożonego zgłoszenia (dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły) lub wniosku o przyjęcie dziecka (dziecko zamieszkałe poza obwodem szkoły).
Prosimy o podpisy obojga rodziców lub opiekunów prawnych na zgłoszeniach lub wnioskach.

• OSWIADCZENIE WOLI RODZICA KANDYDATA ZAKWALIFIKOWANEGO DO PRZYJECIA

• Komunikat nr 1