KONKURSY EKOLOGICZNE

16 maja 2013 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozdanie nagród w wojewódzkim konkursie
"Eko-maniak odkrywa cienie i blaski ekologii w najbliższym otoczeniu".
Jego celem było zwrócenie uwagi na konieczność dbania o najbliższe otoczenie i propagowanie działań służących ochronie przyrody.
Pomysł całego przedsięwzięcia zrodził się z powodu udziału naszej szkoły w programie międzynarodowej współpracy Comenius i realizacji projektu LOOKING AFTER THE PLANET LOCALLY.
Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach:
- gimnazjum - prezentacja multimedialna
- szkoła podstawowa - praca plastyczna "Segregujemy śmieci - to się opłaca".
W kategorii GIMNAZJA pierwsze miejsce uzyskali uczniowie z Gimnazjum nr 15 z Katowic,
Gimnazjum nr 1 z Tarnowskich Gór oraz uczennica z naszej szkoły - Natalia Lempart.
W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce przyznano uczniom reprezentującym Szkołę Podstawową nr 23 z Bytomia oraz ZSP nr 2 z Raciborza.
Gratulujemy i dziękujemy za udział.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz prezentacji, które uzyskały najwyższe noty.

ZWYCIĘSKIE PRACE

I MIEJSCE- Gimnazjum nr 10 w Bytomiu